Zaposlitev

BUYER MODNE OBUTVE

Veleblagovnica Nama je  najbolj prepoznavno ime slovenskih veleblagovnic. Preko 4.000 m2 prodajnih površin s prepoznavnim pečatom sodobnosti in dostopnosti letno obišče preko dva milijona kupcev.

Želite biti del te uspešne zgodbe? Ste zaljubljeni v modo, radi delate z ljudmi, ste ciljno usmerjeni? Si želite biti v prvi vrsti pri odrivanju novih modnih trendov in kolekcij?  Postanite del našega tima in začnite kariero, polno priložnosti!

Pridružite se nam na delovnem mestu

Vaše naloge:

  • Nabava in pozicioniranje blagovnih znamk
  • Sodelovanje pri planiranju nabave
  • Zagotavljanje optimalne založenosti blaga
  • Svetovanje strankam
  • Reševanje reklamacij

Vaš profil:

  • kreativnost, smisel za delo s strankami
  • poznavanje modnih trendov in zadnjih modnih smernic
  • odlične medosebne in komunikacijske spretnosti

Pričakujemo:

  • izkušnje na podobnem delovnem mestu
  • izkušnje na področju strateškega iskanja in soodločanja pri vpeljevanju novih blagovnih znamk
  • izkušnje na področju »showroom« nakupov
  • spremljanje razvoja modnih trendov in modnih znamk
  • pripravljenost službenih potovanj v tujino
  • dobre organizacijske sposobnosti in sposobnost timskega dela
  • znanje angleškega jezika - govorno in pisno
  • visoke standarde vezane na urejenost, red in disciplino

Nudimo Vam:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom
  • stimulativno plačilo
  • možnost napredovanja in delo v dinamičnem okolju
  • dobre pogoje za strokovno in osebno rast
  • priložnost za uveljavitev lastnih idej

Ambiciozni kandidati z pričakovanimi kompetencami svoje prijave pošljite na elektronski naslov ines.gracan@nama.si do 6.1.2020

VISUAL MERCHANDISER (m/ž)

Želite biti del uspešne prodajne zgodbe Mango? Želite biti del mladega in ambicioznega tima?

Ste prodajno usmerjeni, znate postavljati cilje, ste pogumni in znate prevzeti odgovornost? Potem ste manjkajoči člen v našem timu…..

  • Odgovornost za pravilno izvajanje VM smernic Manga (postavitev blaga v trgovini)
  • Poročanje principalu za opravljeno postavitev v trgovini
  • Organizacija in izvajanje izložbenih promocij

Vaš profil:

  • Srednješolska izobrazba
  • kreativnost, smisel za prostor in urejanje le-tega
  • izkušnje v »visual merchandising« na področju mode
  • poznavanje modnih trendov

Pričakujemo

  • usmerjenost k rezultatom
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • dobro poznavanje in izkušnje pri delu z računalniškimi programi MS Office predvsem excel

Nudimo Vam:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo