Kontakti

Uprava

 

  • Tel.: +386 1 425 83 00; Fax: +386 1 252 47 56 
     
  • Predsednica uprave: Simona Kozjek, simona.kozjek@nama.si
  • Članica uprave: Mateja Erman, mateja.erman@nama.si
  • Tajništvo uprave: Ksenija Zadravec, ksenija.zadravec@nama.si, 01/251-57-18
  • Odnosi z vlagatelji: Nataša Senić, natasa.senic@nama.si, 01/425 91 00
  • Vodja marketinga: Maruša Komac, marusa.komac@nama.si, 01/425 82 93
  • Organizator marketinga: Zala Rambaud, zala.rambaud@nama.si, 01/425 81 99
  • Pooblaščenec za varstvo osebnih podatkov: pooblascenec@nama.si

 

Trgovinska dejavnost

 

  • Tel.: +386 1 425 83 00;  info@nama.si
  • Strokovni vodja nabave in prodaje: Petra Vlahovič, petra.vlahovic@nama.si
  • Strokovni vodja nabave in prodaje: Denis Martinšek, denis.martinsek@nama.si

 

Nepremičninska dejavnost

 

  • Tel.: +386 1 425 83 00; Fax: +386 1 252 47 56; info@nama.si
  • Pomočnica predsednice uprave: Branka Jerala, branka.jerala@nama.si

 

Spar Partner Nama

 

  • E-naslov: par21.nama@spar.si
  • Telefon: 031 021 535

 

Coincasa

 

  • E naslov: info@coincasa.si
  • Telefon: 059 016 387

 

Baby Center

 

  • E naslov: pe56@babycenter.si
  • Telefon: (01) 546 64 24